«

»

Lis 05

Dlaczego serwis taśm transportujących jest ważny?

W wielu przemysłach wykorzystywane są taśmy transportujące w celu transportu produktów takich jak drewno, produkty spożywcze i wiele innych. Z powodu dużej ilości taśm prędzej czy później będzie wymagany ich serwis, jednak jest on przydatny nie tylko do naprawy. Jakie jeszcze usługi świadczy serwis taśm transportujących?

Naprawa i konserwacja

Pierwszą zaletą serwisu jest wymiana uszkodzonych taśm transportowych i naprawa urządzeń korzystających z taśm transportowych. Oprócz naprawy maszyn korzystających z taśm transportujących lub pasów napędowych serwis ma za zadanie również konserwowanie maszyn, aby usterki zdarzały się jak najrzadziej. Nasz serwis obejmuje szereg maszyn używanych w wielu gałęziach przemysłu, między innymi maszyny marek Sakurai Maestro, Billhoffer, GUK Falzmaschinen i wiele innych. Jednak serwis nie świadczy jedynie usług wymiany i naprawy taśm transportujących, ale zajmuje się także innymi zadaniami.

Inne zadania

Pracownicy serwisu taśm transportujących zajmują się również łączeniem taśm transportowych i pasów napędowych. Łączenie jest wykonywane za pomocą specjalistycznego sprzętu i najnowocześniejszych technik, przez co tak złożone taśmy są trwałe i wytrzymałe. Pracownicy serwisu świadczą całodobową obsługę i szybki dojazd do klienta, co pozwoli na minimalizację przestojów w produkcji z powodu uszkodzonej maszyny.

Facebook