OFERTA PRACY

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Poszukujemy terenowych przedstawicieli handlowych/doradców techniczno-handlowych na terenie woj. małopolskiego.

Zakres obowiązków

– pozyskiwanie nowych klientów – klienci instytucjonalni oraz opieka nad dotychczasowymi klientami firmy
– doradztwo techniczne u klientów
– umiejętne planowanie wykonywanych czynności
– sporządzanie raportów z wykonywanej pracy
– systematyczne pogłębianie wiedzy na temat produktów

Wymagania

– wykształcenie wyższe lub średnie (techniczne mile widziane)
– doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane doświadczenie w branży technicznej
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
– dyspozycyjność (3 dni w tygodniu w podróży służbowej na terenie woj. małopolskiego)
– dobre rozeznanie w regionie swojego województwa
– samodzielność w poszukiwaniu i pozyskiwaniu klientów
– ukierunkowanie na osiąganie celów sprzedaży
– sumienność i punktualność
– prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
– znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook, Internet)

Oferujemy

– samochód służbowy
– komputer i telefon komórkowy
– szkolenia w zakresie sprzedawanych produktów
– pracę w młodym energicznym zespole
– zdobycie doświadczenia
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności: pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży.

Aplikacje w formie CV ze zdjęciem prosimy o wysyłanie na adres e-mail:
biuro@eurotexpoland.pl