O firmie

Firma EUROTEX, powstała w 2005 roku w Krakowie, specjalizuje się w dziedzinie szeroko pojętego transportu wewnętrznego oraz technice napędowej.

W naszej działalności opieramy się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w branży technicznej zatrudnianych przez nas wykwalifikowanych pracowników, którzy podchodząc do wykonywanej pracy profesjonalnie i z odpowiedzialnym zaangażowaniem służą Państwu pomocą w doborze właściwych materiałów i rozwiązań technicznych zgodnych z odpowiednimi standardami. Nieustannie dbamy o rozwój i doskonalenie naszych kompetencji.

Podstawowym wyróżnikiem naszych możliwości jest elastyczność w dostosowywaniu się do nawet najbardziej nietypowych potrzeb naszych klientów, niezawodność i szybkość w działaniu. Staramy się sprostać potrzebom rynku i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Państwa, zapewniając właściwe usługi doradztwa oraz techniczne rozwiązywanie problemów zgodne z aktualnym stanem rozwoju technologicznego. Jesteśmy solidnym i stabilnym partnerem w biznesie, cieszymy się uznaniem i zaufaniem współpracujących z nami firm, których grono ciągle się powiększa.

Odbiorcy naszych usług doceniają nasz profesjonalizm, krótki czas realizacji zamówień, konkurencyjne ceny oraz możliwość szybkiego usunięcia awarii poprzez zapewnienie 24h serwisu.

Oferujemy Państwu pełen asortyment wysokiej jakości taśm przenośnikowych, pasów napędowych oraz pomocniczych materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do płynnego funkcjonowania maszyn i urządzeń we wszystkich gałęziach przemysłu, rolnictwie i motoryzacji. Jesteśmy przedstawicielami znanych, dynamicznie rozwijających się międzynarodowych firm – Ammeraal Beltech, Habasit oraz BGK-Endlosband, dostarczamy również towary renomowanych producentów krajowych.

Sprzedawane przez nas produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania właściwych norm i przepisów europejskich pod względem technicznym i jakości oraz bezpieczeństwa i ochrony środowiska – posiadają atesty niezbędne w danej gałęzi przemysłu.

Świadczymy usługi profesjonalnego łączenia taśm i pasów na wymiar. Zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem ruchu maszyn i linii technologicznych oraz serwisem urządzeń produkcyjnych. Wysoki poziom świadczonych przez nas usług w połączeniu z zastosowaniem najlepszych pod względem jakości materiałów i wykorzystaniu sprzętu najnowszej generacji pozwala na wyeliminowanie ryzyka ewentualnych awarii występujących w procesie produkcji.